Vinted - Second-hand clothing
fr.vinted

  Stare wersje aplikacji na Androida

  Często zadawane pytania dotyczące aplikacji

1. Nie mogłem poprawnie zainstalować. Czy jest instrukcja?
Ta strona przygotowuje instrukcję pobierania i instalowania aplikacji z tej strony. Jeśli pobierasz aplikację ze źródła, które nie znajduje się w oficjalnym sklepie Google Play, procedura może być nieco skomplikowana. Jednak nasza instrukcja obsługi zdjęć jest łatwa do zrozumienia nawet dla początkujących, więc zajrzyj do niej, jeśli nie masz pewności, jak z niej korzystać.
2. Chcę pobrać aplikację, ale martwię się, czy jest bezpieczna.
Podsumowując, wszystkie aplikacje na tej stronie są w 100% bezpieczne. Nie szkodzi sprzętowi ani prywatności Twojego smartfona. Bezpieczeństwo wszystkich aplikacji na tej stronie jest gwarantowane, więc możesz z nich swobodnie korzystać.
3. Czy aplikacja jest darmowa? Albo jest płatny?
Wszystkie aplikacje na tej stronie można pobrać bezpłatnie. Zapewniamy, że pobieranie nie będzie płatne. Ponadto korzystanie z tej witryny nie wymaga żadnych operacji, takich jak utworzenie konta w tej witrynie po pobraniu. Po prostu wybierz aplikację, której chcesz użyć, i naciśnij przycisk pobierania.
4. Nie mogę się zalogować, ponieważ nie mogę znaleźć swojego konta.
Zwykle jest wielu użytkowników, którzy często tracą swoje konta. Niestety jednak nasza platforma aplikacyjna nie może Ci w tym przypadku pomóc. Mała rada, jeśli logujesz się za pomocą uwierzytelniania SNS, takiego jak uwierzytelnianie Facebooka lub uwierzytelnianie YouTube, możesz skontaktować się z obsługą klienta SNS, aby go rozwiązać. Jeśli utworzysz konto, jesteś odpowiedzialny za jego utrzymanie, nie możemy pomóc Ci w utrzymaniu konta aplikacji, chodzi o prywatność.
5. Chcę zrezygnować z subskrypcji aplikacji, więc powiedz mi, co mam zrobić.
Witaj, nie możemy przetwarzać subskrypcji i rezygnacji z subskrypcji aplikacji innych firm. Podobnie jak w przypadku poprzedniego pytania, nie możemy pomóc Ci w anulowaniu subskrypcji aplikacji. Aby dowiedzieć się, jak samodzielnie zrezygnować z subskrypcji, możesz skontaktować się bezpośrednio z obsługą klienta firmy obsługującej aplikację, dziękujemy.
6. Chcę zwrotu pieniędzy, proszę o podanie procedury.
Podobnie jak w przypadku poprzedniego pytania, ta strona nie może anulować ani zwrócić Twojej subskrypcji. Sprawdź sam proces subskrypcji lub skontaktuj się bezpośrednio z aplikacją innej firmy, aby uzyskać zwrot pieniędzy. Czasami niektóre osoby proszą o zwrot pieniędzy na tej stronie, ale korzystanie z tej witryny jest całkowicie bezpłatne.