Lidl - Offers & Leaflets
de.sec.mobile
TytułLidl - Offers & Leaflets
Wersja4.33.4(#197)
Cena £Bezpłatny
KategoriaPospolity
Pakietde.sec.mobile

Czy każdy liczący sklep musi mieć swoją aplikację? Patrząc przekrojowo na rynek, można śmiało odpowiedzieć „tak". W ten trend wpisuje się również program Lidl, dający dostęp do podstawowych informacji na temat tej popularnej sieci dyskontów. Jednak czy ta apka ma sens w momencie, w którym ta sama firma zaproponowała jakiś czas temu nowszą formułę mobilną w postaci Lidl Plus?

Dla kogo jest aplikacja Lidl?

Wielbiciele minimalizmu będą zadowoleni - funkcji jest niewiele, ale wszystkie działają zgodnie z przeznaczeniem,

Osoby stale sprawdzające seny w gazetkach poczują się jak w domu - tutaj zawsze takie informacje są pod ręką,

Aplikację Lidl można też potraktować w roli wygodnej mapy - poszukiwania najbliższego marketu zostaną ograniczone do kilku kliknięć.

Ponadto program oferuje jeszcze kilka innych, przydatnych opcji.

Możliwości i funkcje

Do nietypowych, acz użytecznych rozwiązań zalicza się funkcja tworzenia list zakupowych. To świetne rozwiązanie zarówno dla zapominalskich, jak i tych, którzy pragną zrobić bardzo konkretne zakupy. Można taki plan ułożyć w oparciu o dostęp do bieżącej oferty Lidla, który to również jest udzielany z poziomu aplikacji.

Bardzo istotnym elementem jest przeglądarka gazetek. Oprócz oglądania ich w wersji online, można też zdecydować się na pobranie wybranych plików do pamięci urządzenia - taka opcja daje swobodę przeglądania również bez dostępu do WiFi lub danych mobilnych.

Trzecim filarem apki Lidl pozostaje wyszukiwarka marketów. Korzystając z niej, znajdziemy nie tylko najbliższy, ale też wygodnie sprawdzimy godziny otwarcia w danym dniu.

Zalety

W aplikacji Lidl (bez plusa) zachwyca przede wszystkim dobrze zorganizowany interfejs, a ponadto:

Aby korzystać z podstawowych funkcji aplikacji, nie jest potrzebne konto i logowanie;

Aplikacja jest często aktualizowana, twórcy dbają o to, aby wykryte błędy i luki były szybko naprawiane,

Przeglądanie gazetek jest wygodne, lokalizator sklepów działa sprawnie, a lista zakupowa to świetna funkcja - wszystko to działa bez problemu,

Do ciekawych spostrzeżeń można dojść również czytając komentarze użytkowników - ocenie podlega nie tylko sama aplikacja, ale też oferta sklepu i jakość obsługi. Tutaj również Lidl „chwycił za serca"Polaków, ponieważ sporo osób jest realnie zadowolonych z transakcji dokonywanych w tym dyskoncie. Warto również dodać, że sklepów jest dość sporo w każdym z województw, a w największych miastach gęstość marketów jest na tyle duża, że spokojnie można odwiedzać je pieszo bez pokonywania wielu kilometrów.

Wady

Obecność dwóch aplikacji bywa kłopotliwa dla klientów, szczególnie tych mniej obeznanych w świecie aplikacji mobilnych. Warto pamiętać, że ten program nie daje dostępu do karty Lidl Plus, a tym samym specjalnych kuponów i rabatów - nierzadko apka ta jest instalowana błędnie przez osoby zainteresowane. Poza tym:

Zdarzają się błędy w połączeniu internetowym - takie niedogodności zgłasza wielu użytkowników;

Aplikacja dubluje większość funkcji nowszego rozwiązania - posiadanie dwóch programów od Lidla jest bez sensu;

Sporo klientów narzeka na nadmierną ekspozycję reklam.

Można też spodziewać się, że po pewnym czasie, pomimo obecnie prowadzonych dalszych aktualizacji, aplikacja Lidl przejdzie do lamusa.

Aplikacja Lidl to dość minimalistyczne, stale aktualizowane i uporządkowane oprogramowanie. Jednak ma ono zdecydowanie silniejszą konkurencję w postaci Lidl Plus. Dlaczego warto wybrać tę drugą apkę? Między innymi ze względu na lepszy dostęp do promocji - założenie karty „Plus"skutkuje możliwością skorzystania z kuponów, zdrapek i specjalnych rabatów. Apka Lidl bez plusa nie wymaga za to logowania i jest lepiej zorganizowana, ma tylko najbardziej potrzebne klientowi, podstawowe funkcje.

4.1/5.0
2,346