Reserved
com.lppsa.app.reserved
TytułReserved
Wersja1.6.0
Cena £Bezpłatny
KategoriaPospolity
Pakietcom.lppsa.app.reserved

W pewnym momencie w historii każda duża firma zapragnęła mieć swoją aplikację. W niektórych przypadkach był to bardzo dobry ruch, ale gdzie indziej tworzenie osobnego programu mijało się z celem. Jak jest w przypadku apek powiązanych z modą? Sprawdźmy to na przykładzie programu mobilnego stworzonego specjalnie dla Reserved.

Dla kogo jest aplikacja Reserved?

Przede wszystkim dla fanów mody, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi kolekcjami,

Dla rodziców - w aplikacji znalazła się specjalna kategoria z trendami dla najmłodszych,

Oraz dla fanów rozwiązań w duchu eko, bo marka jest w dużej mierze zorientowana na tego typu produkty.

Z pewnością już na starcie można ocenić, że nie jest to produkt pierwszej potrzeby, ale mimo wszystko ta idea ma w sobie coś przyciągającego. Warto mocniej przyjrzeć się jej funkcjonalności!

Możliwości i funkcje

Do tej pory nie wspomnieliśmy jednak o najważniejszej opcji - możliwości robienia zakupów. To ona jest najważniejszym trzonem programu. Możemy zatem z Aplikacji Reserved skorzystać nie tylko jako z katalogu trendów i przeglądu modnej, dobrej jakościowo odzieży, ale też od razu dokonać zakupu.

Cennym dla użytkownika rozwiązaniem jest zakładka „ulubione", gdzie w wygodny sposób można agregować produkty, które nam się podobają. Warto w tym celu założyć konto w programie - będzie można się zalogować również na innym urządzeniu i zsynchronizować całość.

Konto daje jeszcze jeden, pozytywny aspekt posiadania apki: można dopisywać do niego kolejne paragony, nie tylko wirtualne, ale też ze sklepu stacjonarnego. W jednej z zakładek użytkownik odnajduje specjalny kod kreskowy, po którego użyciu przy kasie można zrezygnować z przechowywania papierowego paragonu. Wszystko zostanie dopisane do konta.

Warto wiedzieć, że zakupy są zabezpieczone w ten sam sposób, co w sklepie na stronie, wygodny jest również system płatności. Oczywiście dostępna jest też pełna rozmiarówka.

Zalety

Po „przeklikaniu"się przez funkcje programu, musimy jasno stwierdzić:

Projektanci „dali radę"i stworzyli aplikację przejrzystą, wygodną, nowoczesną i miłą dla oka,

Program jest pozornie prosty, ale w tym minimalizmie tkwi pewna siła; wszystko działa i można każdą funkcję intuicyjnie odnaleźć,

Baza produktów jest ogromna, a katalog stale rozszerzany, problemu też nie stanowi poruszanie się po kolejnych kategoriach.

Reasumując - trudno się tutaj do czegokolwiek przyczepić!

Wady

Jednak taka nasza rola, aby odnaleźć coś, co użytkownikowi może się nie spodobać:

Do pełnego działania apki potrzebne jest założenie konta - warto o tym pamiętać,

Praktycznie wszystkie funkcje programu można dostać wchodząc na stronę internetową sklepu.

Jest to więc powielenie tematu - sklep został przeniesiony do aplikacji. Trzeba jednak przyznać, że stało się to z rozmysłem, a programiści wykonali bardzo dobrą pracę. Odzwierciedleniem są też oceny wśród społeczności, które są bardzo pozytywne.

Czy jest to aplikacja „must have"na naszym urządzeniu mobilnym? Z pewnością nie, chociaż jeśli ktoś często robi zakupy stacjonarnie w Reserved, to doceni opcję zapisu paragonów do własnego konta. Jednak nie można przejść obojętnie obok tego, że program działa bardzo stabilnie, jest minimalistyczny i dobrze zaprojektowany. Fani mody powinni być zachwyceni - można tu znaleźć mnóstwo inspiracji wśród nowych kolekcji. Stale uzupełniana baza produktowa również jest kusząca. Ceny w sklepie? Bardzo sprawiedliwe - choć to oczywiście sprawa indywidualna - można również liczyć na różnego rodzaju promocje. Polecamy instalację i zapoznanie się z programem!

4.5/5.0
3,922