żappka – Żabka dla Klientów
pl.zabka.apb2c
Tytułżappka – Żabka dla Klientów
Wersja3.10.10
Cena £Bezpłatny
KategoriaPospolity
Pakietpl.zabka.apb2c

Sieć franczyzowych sklepów Żabka na stałe wpisała się w krajobraz polskich miast. Są też takie miejsca, gdzie trudno na horyzoncie nie dostrzec nawet dwóch lub trzech tego typu miejsc niedaleko siebie. Kwestią czasu było zatem stworzenie dedykowanej aplikacji - tak też się stało i powstała"żappka - Żabka dla Klientów".

Dla kogo jest aplikacja Żappka?

Dzięki Żappce można zbierać punkty (żappsy), które później da się wymienić na kupony - aplikacja przyda się zatem wszystkim tym, którzy liczą na odrobinę oszczędności przy częstych zakupach w sklepach tej sieci,

Oczywiście w Żabkach można kupować płacąc gotówką lub tradycyjnie kartą, ale da się też skorzystać z automatyzacji w postaci Żabka Pay,

Z apki będą zadowoleni również ci, którzy często nadają i odbierają przesyłki w tych sklepach, Żappka ma zintegrowany moduł do ich obsługi.

Ze względu na rozbudowanie i mnogość funkcji, Żappka jest jedną z wyróżniających się aplikacji na rynku - warto sprawdzić, co jeszcze potrafi!

Możliwości i funkcje

Opcji, jak na program dedykowany dla jednej sieci sklepów, jest tu bardzo dużo. Przede wszystkim, po utworzeniu konta i zalogowaniu, mamy dostępna kartę klienta - jest to swego rodzaju standard w tego typu programach. Kartę skanujemy przy kasie, dzięki czemu możemy zarówno zbierać żappsy, korzystać z kuponów, jak i płacić w systemie Żappka Pay.

Ten ostatni to nic innego, jak na stałe podpięta karta płatnicza - dzięki takiemu rozwiązaniu skanujemy jedynie kartę Żappki, bez konieczności wyjmowania karty debetowej (lub uruchamiania zbliżeniówki na smartfonie).

Twórcy oprogramowania działają też mocno w obszarze marketingu, włączając ciekawe elementy wyzwań oraz konkursów do całego ekosystemu usług. Wszystko prowadzi oczywiście do maksymalizacji sprzedaży pewnych kategorii produktów, ale klientowi daje też opcję na tańsze zakupy.

Kolejnym segmentem są wspomniane wcześniej wysyłki, organizowane w ramach Żappka Post. W tym module można zarówno monitorować paczki, wysyłać je, jak i odbierać za pomocą kodu.

Zalety

Żappka jest stale rozwijanym programem, z bardzo ciekawym zapleczem marketingowym. Użytkownicy szanują ją za:

Liczne promocje i kupony - każdego tygodnia można znaleźć tu sporo różnych ciekawostek,

Z pomocą apki można też szybko znaleźć drogę do najbliższych punktów sieci,

Usługi przesyłek i płatności są bardzo dobrze zaplanowane,

Wyzwania, konkursy, „dobre paczki"i mnóstwo innych pomysłów sprawia, że korzystanie z Żappki nie jest nudne!

Każda transakcja to również zbieranie żappsów, które później można wymienić na specjalne obniżki.

Można śmiało stwierdzić, że Żappka jest jedną z najciekawszych i śmiało prowadzonych aplikacji na rynku - z pewnością ten projekt w znacznym stopniu wyróżnia się pośród innych, podobnych.

Wady

Od czasu do czasu zdarzają się również problemy:

Niektórzy użytkownicy zgłaszają trudności z rejestracją konta,

Również logowanie w niektórych wersjach sprawiało trudności - to dość podstawowy błąd, deweloperzy powinni uważać na tego typu niedociągnięcia,

Aplikacja jest dość mocno przeładowana treściami promocyjnymi. Aby coś w niej znaleźć, trzeba poświęcić trochę czasu.

Poza tymi drobnostkami warto pochwalić twórców za kierunek rozwoju, liczne promocje i udogodnienia. Ich działania faktycznie przyczyniają si<=ę do tego, że lojalni klienci zostaną z Żabką jeszcze na dłużej.

Żappka jest kolejnym z przedstawicieli trendu „aplikacja w każdym sklepie". Na szczęście jest to jedno z tych rozwiązań, które daje sporo korzyści klientom. Jeśli robisz zakupy w Żabce, to koniecznie zainstaluj tę apkę!

4.5/5.0
2,760