Player
pl.tvn.player
TytułPlayer
Wersja7.4.1
Cena £Bezpłatny
KategoriaPospolity
Pakietpl.tvn.player

W latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych powstało kilka bardzo drogich konstrukcji japońskich firm, a były ty przenośne telewizory kieszonkowe. Jak działały? Nieadekwatnie do ceny - w skrócie rzecz ujmując - tragicznie. Dziś jednak mamy erę smartfonów i tabletów, więc telewizję możemy oglądać w zupełnie inny sposób. Pomoże nam w tym wiele aplikacji, a w Polsce jedną z najciekawszych jest Player.

Dla kogo jest aplikacja Player?

Oczywiście apkę z chęcią zainstalują osoby już opłacające dostęp do usługi i korzystające z niej np. w obrębie platform smart tv,

Będzie to dobra propozycja dla ludzi zarówno uwielbiających klasyczną telewizję, jak i materiały na żądanie,

Player ma dość unikalną bazę seriali oraz programów, będzie to gratka dla koneserów!

Jednak czy usługa radzi sobie równie dobrze w przestrzeni mobilnej, co stacjonarnie? Sprawdźmy!

Możliwości i funkcje

Oczywiście bezpośrednio z poziomy programu można założyć sobie nowe konto i opłacić subskrypcję, jak i zalogować się do już funkcjonującej usługi. Warto pamiętać o jednym limicie - oglądać można na dwóch urządzeniach jednocześnie. Trzeba też uczciwie przyznać, że opłaty za Player nie należą do bardzo niskich - to raczej rynkowa norma. Aby móc w miarę dużo obejrzeć, bez reklam i blokad dostępu, trzeba wydać kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Szczególnie, jeśli mowa o pełnych pakietach TV, z kanałami filmowymi premium oraz Eurosportem.

Czy można się spodziewać tu czegoś nowego? Raczej nie, jest to po prostu aplikacja, która ma być klientem usługi. Można tu zarówno kontynuować oglądanie, rozpoczynać nowe odcinki, przeglądać pełną ofertę, jak i korzystać z telewizji na żywo. Apka jest też świetną metodą na przeszukiwanie bazy: na smartfonie sprawdzamy, co nas interesuje, dodajemy do ulubionych, a następnie wieczorem oglądamy program już na dużym ekranie.

Warto nadmienić, że posiadacze subskrypcji mogą odcinki ulubionego serialu pobrać na urządzenie mobilne, aby później obejrzeć coś offline, np. podczas jazdy pociągiem (gdzie często trudno o stabilne łącze LTE) albo lotu samolotem.

Zalety

Według nas Player wyróżnia się

Bardzo przystępną szatą graficzną, każda funkcja jest pod ręką i dostęp do niej jest intuicyjny,

Baza danych okazała się dość różnorodna i każdy powinien znaleźć coś dla siebie,

Program funkcjonuje na wielu platformach, dzięki czemu oglądanie jest dość komfortowe.

Niestety na zaletach się nie kończy, są też pewne minusy.

Wady

Aplikacja ma stosunkowo słabą ocenę ze strony społeczności, chociaż deweloperzy cały czas starają się usuwać błędy i naprawiać program. Bolączki, które go trapią to:

Problemy ze stabilnością działania - w wielu przypadkach apka po prostu zalicza typowy „crash"i nie jest w stanie dalej funkcjonować,

Wiele uwag użytkownicy mają również do stabilności samego streamingu,

Czasami pokazują się reklamy, pomimo wykupienia planu bez nich.

Wiele wskazuje na to, że stabilność programu zależy od tego, na jakim sprzęcie jest uruchamiany i jak wygląda zasięg internetu. Nam podczas testów nie zdążyły się podobne problemy, z tym, że używaliśmy topowego sprzętu z dużym zapasem ramu, mocnym procesorem i z podłączeniem do WiFi o dużej przepustowości.

Jeśli masz ochotę coś ciekawego obejrzeć, albo potrzebujesz dostępu do kanałów sportowych, to Player być może skusi cię swoją ofertą. Warto zapoznać się z planami cenowymi, poszukać promocji na start, a następnie skorzystać z ogromnej bazy treści wideo. Co istotne - część z nich jest w standardzie 4K, a to naprawdę bardzo dobra wiadomość!

4.6/5.0
5,070