M-CLUB
pl.martessport.club
TytułM-CLUB
Wersja1.0.9
Cena £Bezpłatny
KategoriaPospolity
Pakietpl.martessport.club

Odzież sportowa to nie tylko komfort przy uprawianiu różnego rodzaju aktywności fizycznej, ale też podczas zwykłych zajęć i czynności codziennych. Obcowanie z technologiami użytymi w tego typu ubraniach pokochało wiele osób - to właśnie one najczęściej zostawiają pieniądze w specjalistycznych sklepach. Aplikacja M-CLUB należy do jednej z takich sieci, czyli Martes Sport.

Dla kogo jest aplikacja M-CLUB?

Z chęcią zainstalują ją wszyscy ci, którzy regularnie robią zakupy w galeriach handlowych, szczególnie w sklepach Martes Sport,

Wielbiciele rabatów i szybkich promocji mogą dzięki tej pace złapać naprawdę dobre ceny na akcesoria sportowe,

Instalację powinni rozważyć również sportowcy, którzy regularnie kupują w internecie, ale nie mieli jeszcze styczności z zakupami w sklepie Martes.

Założenie M-CLUB opiera się na przywiązaniu do marki i budowaniu relacji ze stałymi klientami - dla osób, które regularnie wydają pieniądze w sklepach z markową odzieżą sportową, będzie to z pewnością atrakcyjne źródło wiedzy.

Możliwości i funkcje

Sposób działania aplikacji jest bardzo prosty. Głównym celem jest założenie karty stałego klienta Martes, czyli M-CLUB właśnie. Otrzymanym w ten sposób, indywidualnym kodem, możemy się posłużyć zarówno podczas zakupów w przestrzeni wirtualnej, jak i podczas wizyty w sklepie stacjonarnym.

Zarządzający aplikacją, w zamian za przystąpienie do klubu, oferują wszystkim uczestnikom comiesięczną garść promocji i ofert specjalnych. Dzięki nim można realnie zaoszczędzić na zakupach, otrzymując określony rabat od cen podstawowych. O nowych promocjach użytkownik otrzymuje powiadomienia, oczywiście jeśli wyrazi na to zgodę.

Zalety

Główną zaletą M-CLUB jej prostota oraz:

Ciekawie zaprojektowana szata graficzna, łącząca wyraziste kolory i dobrze widoczne napisy, osadzone w nowoczesnej formule,

Z poziomu aplikacji M-CLUB można również sprawdzić gdzie w pobliżu znajduje się sklep stacjonarny Martes Sport,

Program nie jest przesadnie przeładowany funkcjami, a proces rejestracji i logowania został opracowany w sposób intuicyjny,

Wiele z promocji jest naprawdę ciekawych - wśród obuwia, ubrań wierzchnich, bielizny sportowej, sprzętu (rolki, narty, rowery i inne) i innych akcesoriów można znaleźć wiele „perełek"w dobrych cenach.

Dobre jest również to, że ze specjalnych kodów rabatowych mogę skorzystać nie tylko odwiedzający fizyczne placówki sieci, ale też wszyscy robiący zakupy na stronie www.

Wady

Niestety, aplikacji nie ominęły mankamenty, które są wielokrotnie sygnalizowane przez społeczność i odbijają się w niskich ocenach w sklepie Google Play.

Od premiery programu, przez ok. dwa lata wyszło jedynie dziewięć wersji programu (do 1.0.9), co oznacza, że nie jest ona zbyt mocno rozwijana przez developerów,

Wiele recenzji wskazuje na to, że apka na niektórych urządzeniach po prostu nie działa (nie ma możliwości jej uruchomienia),

Negatywny feedback jest również widoczny za stosunkowo ograniczone natężenie akcji promocyjnych,

Apka często przestaje działać po wymianę telefonu na nowszy, nie pomaga reinstalacja, nie można się zalogować.

Największym minusem jest zatem brak stabilności działania softu - producent, który chce przyciągnąć w ten sposób stałych klientów, powinien mocniej zadbać o ten aspekt i zdecydowanie częściej aktualizować kod.

Można się zastanawiać, czy aby na pewno jest na naszym smartfonie potrzebny kolejny program o tak wąskim zastosowaniu. Jeśli robimy często zakupy w sieci Martes Sport, albo podoba nam się możliwość upolowania ciekawej okazji (chociażby raz w roku), to z pewnością należy rozważyć założenie karty. Rozczarowuje nieco stabilność aplikacji M-CLUB, autorzy powinni zadbać o większą kompatybilność programu z różnymi sprzętami.

4.9/5.0
5,336