Biedronka - Shakeomat, gazetki
pl.jmpolska.clos0.mojabiedronka
TytułBiedronka - Shakeomat, gazetki
Wersja88.108.1
Cena £Bezpłatny
KategoriaPospolity
Pakietpl.jmpolska.clos0.mojabiedronka

Każdy, kto robi zakupy w dyskontach spożywczych - a jest to miejsce na uzupełnianie codziennych artykułów przez wiele osób - z pewnością spotkał się z różnego rodzaju kartami lojalnościowymi. Obecnie coraz częściej fizyczne karty są zamieniane na takie dostępne w aplikacjach. Nie inaczej działa Biedronka, oferując swój własny program, czyli Shakeomat.

Dla kogo jest aplikacja Biedronka?

Oczywiście przede wszystkim dla klientów sieci Biedronka, którzy stale robią tam zakupy i chcą skorzystać z dodatkowych zniżek i promocji,

Dla posiadaczy kart „Moja Biedronka", którzy chcieliby mieć kartę przeniesioną do aplikacji, a tym samym zyskać jeszcze więcej ofert specjalnych,

Aplikacja oferuje również gazetki, więc będzie odpowiednia da osób, które lubią przeglądać asortyment promocyjny marketów w ten właśnie sposób.

Już na wstępie widać, że sama grupa docelowa tego programu jest ogromna - warto zatem sprawdzić, czego osoby z niej korzystające mogą oczekiwać.

Możliwości i funkcje

Projekt aplikacji pod kątem jej funkcji został wykonany w sposób mocno przemyślany. Nie ma tutaj dodatków, które byłyby niepraktyczne - wszystkich opcji można z powodzeniem użyć, aby ułatwić sobie zakupy lub obniżyć ostateczną kwotę na rachunku. Jednak podstawą ku temu będzie posiadanie konta, a tym samym karty Moja Biedronka. Taką kartę wirtualną można aktywować bezpośrednio w apce, a później trzeba ją skanować z ekranu smartfona przy każdych zakupach.

Aplikacja zapisuje historię paragonów w sposób przejrzysty - można w każdej chwili sięgnąć do zakupów z przeszłości i np. porównać cenę danego produktu. Sprawdzanie cen ze smartfonem samo w sobie też wchodzi na wysoki poziom. Wystarczy użyć aparatu i zeskanować kod produktu, a apka połączy się z bazą danych i sprawdzi aktualną cenę w uprzednio wybranym sklepie. Warto zatem dodać do ulubionych ten market, w którym najczęściej robimy zakupy.

Oferta promocyjna jest tutaj prezentowana zarówno w postaci tradycyjnych gazetek, jak i specjalnych, indywidualnie dopasowanych sekcji z okazyjnymi cenami. Poza tym można też potrząsnąć telefonem, aby dosłownie „wytrząsnąć"z niego ciekawy kupon zniżkowy - wszystko za sprawą funkcji shakeomat.

Zalety

Biedronka to przemyślana pod kątem funkcjonalności aplikacja, którą warto docenić za:

Możliwość skanowania i sprawdzania cen - to rozwiązanie dość unikalne,

Opcję podłączenia szybkich płatności do karty Moja Biedronka (za pomocą systemu BLIK),

Dodatkowe, niedostępne nigdzie indziej promocje, w dodatku profilowane pod poprzednie zakupy,

Opcję skontaktowania się z obsługa klienta z poziomu apki,

Czytelną sekcję z paragonami.

Jeśli często robimy zakupy w Biedronce, to z pewnością powyższe zalety znajdą swoje odzwierciedlenie w lepszych odczuciach podczas robienia sprawunków.

Wady

Jak to zwykle bywa, trudno o rzeczy idealne. Aplikacja ta zyskała sporo negatywnych opinii odbiorców i ma stosunkowo niską ocenę, ponieważ:

jej czas uruchamiania często jest nieakceptowalny (bardzo długi),

w wielu przypadkach apka zawiesza się, nie działa,

odpowiedzią na powyższe problemy ze strony BOK-u jest wyłączenie VPN, Adblocka i antywirusa, czyli normalnych (czasem wręcz pożądanych) usług, które wiele osób ma aktywne domyślnie.

Szczególnie ostatni punkt jest szokujący - skoro oprogramowanie konkurencji potrafi funkcjonować w parze z antywirusem, to zgrozą jest proszenie o jego wyłączenie ze strony programistów.

Biedronka stworzyła aplikację przemyślaną i bardzo przystępną pod względem funkcji. Łączy ona ze sobą tradycyjne podejście (gazetki) z przeniesieniem w przestrzeń wirtualną kart klienckich, aż po wykorzystanie aparatu smartfona jako skanera kodów kreskowych. Ogólnie warto ją zainstalować i sprawdzić, czy zadziała prawidłowo na naszym urządzeniu.

4.8/5.0
4,548